Středomoravský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
podzim - 1. kolo
4.9.2010
13:30
OG001
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol II.Prostějov
4.9.2010
00:00
OG002
HC Zlín
-
Sokol Kostelec na Hané
4.9.2010
00:00
OG003
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Sokol Luhačovice
4.9.2010
00:00
OG004
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice B
podzim - 2. kolo
11.9.2010
09:00
OG005
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice B
12.9.2010
09:00
OG006
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Cement Hranice
12.9.2010
09:00
OG007
Sokol Kostelec na Hané
-
Slavia Fatra Napajedla
11.9.2010
13:30
OG008
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín
podzim - 3. kolo
18.9.2010
00:00
OG009
HC Zlín
-
Sokol II.Prostějov
18.9.2010
00:00
OG010
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
18.9.2010
00:00
OG011
TJ Cement Hranice
-
Sokol Kostelec na Hané
18.9.2010
13:00
OG012
SK Velká Bystřice B
-
TJ Sokol Luhačovice
podzim - 4. kolo
25.9.2010
09:00
OG013
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Luhačovice
25.9.2010
09:00
OG014
Sokol Kostelec na Hané
-
SK Velká Bystřice B
25.9.2010
13:30
OG015
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Cement Hranice
25.9.2010
00:00
OG016
HC Zlín
-
Slavia Fatra Napajedla
podzim - 5. kolo
2.10.2010
00:00
OG017
Slavia Fatra Napajedla
-
Sokol II.Prostějov
2.10.2010
00:00
OG018
TJ Cement Hranice
-
HC Zlín
2.10.2010
13:00
OG019
SK Velká Bystřice B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
3.10.2010
09:00
OG020
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Kostelec na Hané
podzim - 6. kolo
9.10.2010
09:00
OG021
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Kostelec na Hané
9.10.2010
13:30
OG022
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Luhačovice
9.10.2010
00:00
OG023
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice B
9.10.2010
00:00
OG024
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Cement Hranice
podzim - 7. kolo
16.10.2010
00:00
OG025
TJ Cement Hranice
-
Sokol II.Prostějov
16.10.2010
13:00
OG026
SK Velká Bystřice B
-
Slavia Fatra Napajedla
17.10.2010
09:00
OG027
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín
17.10.2010
09:00
OG028
Sokol Kostelec na Hané
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.